Professors

Nom i cognoms

Correu Electrònic

Aguayo Gallego, Rocio raguayo@lasalle.cat
Aguilà Farré, Maria maguila@lasalle.cat
Aguilar Maza, Raul raguilar@lasalle.cat
Andrés Farré, Rosa M. randres@lasalle.cat
Andrés Martí, Marta mandresm@lasalle.cat
Andrés Miarnau, Mònica mandresmi@lasalle.cat
Arqués Curcó, Pepita parques@lasalle.cat
Baldillou Valls, Joan jbaldillou@lasalle.cat
Beltran Folqué, Jordi jbeltran@lasalle.cat
Bergé Paijà, Òscar oberge@lasalle.cat
Biosca Bosch, Roser rbiosca@lasalle.cat
Bosch Andrés, Rosa Maria rbosch@lasalle.cat
Canales Cañas, Olga ocanales@lasalle.cat
Collado Llort, Ramon rcollado@lasalle.cat
Cortada Sánchez, Gerard gcortada@lasalle.cat
Enrique Fuertes, Pablo penrique@lasalle.cat
Escalé Bosch, Joan jescale@lasalle.cat
Farré Carnicé, Francesc ffarre@lasalle.cat
Fernàndez Fernàndez, Emili efernandez@lasalle.cat
Fernández Fernández, Miguel mfernandezf@lasalle.cat
Font Aldaz, Xavier xfont@lasalle.cat
García Bernat, Mireia mgarciab@lasalle.cat
Garrido Peralta, Montse mgarrido@lasalle.cat
González González, Jesús jgonzalez@lasalle.cat
Granollers Torrens, Xavier xgranollers@lasalle.cat
Grau Visa, Carme cgrau@lasalle.cat
Graus Segarra, Xavier xgraus@lasalle.cat
Gual Falip, Albert agual@lasalle.cat
Guiteras Cors, Glòria gguiteras@lasalle.cat
Jordana Puiggros, Ramon rjordana@lasalle.cat
Lamarca Santandreu, Jordi jlamarca@lasalle.cat
Llobet Domingo, Gisel gllobet@lasalle.cat
Llubes Clivillé, Josep Maria jmllubes@lasalle.cat
Marin Carvajal, Pau pmarin@lasalle.cat
Martí Foguet, Lina lmartif@lasalle.cat
Martí Pifarré, Eduard emarti@lasalle.cat
Martínez Alfaro, Elsa emartineza@lasalle.cat
Maruenda Llobera, Leonor lmaruenda@lasalle.cat
Miralles Soria, Julio Cesar jmiralles@lasalle.cat
Moix Capdevila, Andreu amoix@lasalle.cat
Montoro Segura, Ismael imontoro@lasalle.cat
Orna Ara, Alex aorna@lasalle.cat
Oromí Montagut, Oscar ooromi@lasalle.cat
Ortega Jiménez, Vidal vortega@lasalle.cat
Ortiz Del Rio, Carme cortiz@lasalle.cat
Ortiz Terré, Anna aortizt@lasalle.cat
Panadés Tocino, Albert apanades@lasalle.cat
Pastor Morell, Robert rpastor@lasalle.cat
Pena Rodríguez, Paula ppena@lasalle.cat
Prieto Galindo, Daniel dprietog@lasalle.cat
Pou Pou, Felip fpou@lasalle.cat
Reig Carrera, Laura lreig@lasalle.cat
Ribalta Castelló, Josep jribalta@lasalle.cat
Romera Ortega, Francisco fromera@lasalle.cat
Ropero Molina, José Ramón jrmolina@lasalle.cat
Ros Zapater, Crístian cros@lasalle.cat
Roselló Graus, Lluís lrosello@lasalle.cat
Roura Domenjó, Carles croura@lasalle.cat
Ruera Urdiales, Oscar oruera@lasalle.cat
Ruiz Àlvarez, Àngel aruiz@lasalle.cat
Sabartés Gaset, M. Dolors dsabartes@lasalle.cat
Santos González, Raquel raquel.santos1@lasalle.cat
Silvestre Solé, M. Teresa tsilvestre@lasalle.cat
Toldrà Porta, Llorenç ltoldra@lasalle.cat
Torrents Vicens, Màrius mtorrents@lasalle.cat
Tutusaus Batlle, Elisabet etutusaus@lasalle.cat
Vergés Ramírez, Sandra sverges@lasalle.cat
Vila Caelles, Esther evilaca@lasalle.cat
Vila Roca, Gerard gvila@lasalle.cat
Vilalta Vilalta, Aleix avilalta@lasalle.cat
Vilamajó Ribalta, Elvira evilamajo@lasalle.cat
Propers esdeveniments
    Calendari
    juny 2017
    dl.dt.dc.dj.dv.ds.dg.
    « mai   jul »
        1 2 3 4
    5 6 7 8 9 10 11
    12 13 14 15 16 17 18
    19 20 21 22 23 24 25
    26 27 28 29 30   

    Ús de cookies

    Aquesta web fa servir cookies per a garantir una millor experiència a l’usuari. Si segueix navegant està donant el seu consentiment per a l’acceptació de les mencionades cookies i l’acceptació de la nostra política de cookies, faci clic a l’enllaç per obtenir més informació.ACEPTAR